İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

DEPO PERSONELİ

NWG SERVİS HİZMETLERİ

Lojistik / Depo / Lojistik Elemanı
İlan Tarihi :
27-03-2024 09:39:27
Şehir / İlçe :
Sektör :
Lojistik
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek veya Kadın / 18 - 45

DEPO PERSONELİ iş ilanı - NWG SERVİS HİZMETLERİ

İş İlanı Detayı


KOCAELİ GEBZE BÖLGESİNDE YER ALAN LOJİSTİK DEPOLARIMIZ İÇİN DEPO PERSONELLERİ ARANMAKTADIR.

**19.416 TL NET MAAŞ
AYLIK 750 TL PERFORMANS PRİMİ
AYLIK 400 TL DEVAMSIZLIK PRİMİ
AYLIK 2000 TL PROJE PRİMİ
1000 TL YÖNLENDİRME PRİMİ
Doğum Ödeneği, Eğitim Yardımı, Evlilik Yardımı, Doğum Günü Hediye Çeki

18-45 YAŞ ARASI KADIN-ERKEK
3 VARDİYA / 8 SAAT

Servis Güzergahı: Derince, Körfez, İzmit, Darıca, Çayırova, Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Taşdelen, Çekmeköy, Ümraniye, Dudullu, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ataşehir

İletişim: 0534 262 55 82
0538 010 73 22

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

ikon DEPO PERSONELİ
İlanı için bildirimde bulunmaktasınız.
NWG SERVİS HİZMETLERİ


×

İş İlanına Başvur

ikon DEPO PERSONELİ iş ilanına başvurmak ve NWG SERVİS HİZMETLERİ firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
İnsan Kaynakları
Sabit Telefon :
**********
Faks :
**********
Cep :
5342625582

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.

NWG SERVİS HİZMETLERİ logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Lojistik Elemanı Mesleği

Lojistik Elemanı Ne İş Yapar?

Lojistik elemanı, bir şirketin veya organizasyonun malzeme, ürün ve hizmetlerinin tedarikinden, depolanmasına, dağıtımına ve teslimatına kadar olan tüm süreçlerin yönetiminden sorumlu olan kişidir.

Lojistik elemanı, şirketin iş stratejisine uygun olarak, ürünlerin ve malzemelerin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlar. Görevleri arasında stok yönetimi, nakliye, depolama, ürünlerin paketlenmesi, iş süreçlerinin planlanması ve uygulanması yer alır.

Ayrıca, tedarikçilerle ilişki kurar, müşteri taleplerini karşılar ve lojistik ağın etkin bir şekilde çalışmasını sağlar. İşletmenin maliyetlerini düşürmek, müşteri memnuniyetini artırmak ve verimliliği artırmak için çeşitli lojistik yöntemlerini uygular.

Genel olarak, lojistik elemanı, işletmenin ürünlerinin her adımda verimli bir şekilde taşınmasını, depolanmasını ve teslim edilmesini sağlayarak, işletmenin karlılığını artırmaya yardımcı olur.

Lojistik Elemanı Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Lojistik elemanı olmak için, genellikle lise veya meslek yüksekokulu düzeyinde bir eğitim almak yeterli olabilir. Ancak, işverenler genellikle üniversite mezunlarını tercih etmektedir.

Lojistik yönetimi, işletme yönetimi, endüstri mühendisliği, lojistik ve tedarik zinciri yönetimi gibi konuları içeren lisans programları, lojistik elemanı olarak çalışmak isteyenler için uygun bir seçenektir.

Ayrıca, lojistik mesleği için birçok sertifika programı da mevcuttur. Bu programlar, stok yönetimi, nakliye yönetimi, depo yönetimi, lojistik ağ yönetimi, tedarik zinciri yönetimi ve diğer lojistik konularını kapsar.

Lojistik elemanı olmak için gerekli olan eğitimler, lojistik sektöründe çalışanlar için sürekli eğitim programları ile de güncellenmelidir. Böylece, işletmenin ihtiyaçlarına ve lojistik sektöründeki yeniliklere ayak uydurmak mümkün olabilir.

Lojistik Elemanı İş İmkanları?

Lojistik elemanları, birçok sektörde iş imkanlarına sahiptirler. İşletmelerin stok yönetiminden, nakliye işlemlerine kadar birçok lojistik işlemin yönetiminde yer alan bu pozisyon, birçok sektörde önemli bir role sahiptir.

Lojistik elemanları, taşımacılık, depolama, lojistik hizmetler, üretim, perakende, toptan ve dağıtım sektörlerinde iş bulabilirler. Ayrıca, lojistik hizmetler sunan firmalarda, lojistik departmanları veya lojistik şirketlerinde iş bulma şansları da mevcuttur.

Lojistik elemanı pozisyonları, lojistik yöneticisi, depo yöneticisi, stok yöneticisi, nakliye yöneticisi, tedarik zinciri yöneticisi ve lojistik planlama uzmanı gibi çeşitli kariyer yollarında da ilerleme imkanı sunar.

Lojistik sektörü her geçen gün büyüdüğünden, lojistik elemanı olarak çalışmak için iş imkanları artmaktadır. Ayrıca, lojistik elemanları, birçok ülkede ve küresel çapta çalışma imkanına da sahiptirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×