×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Proje Sorumlusu

ODS Yapı & Mimarlık

İnşaat / Proje Yönetimi / Şef - Amir
İlan Tarihi :
19-02-2023 17:57:24
Şehir / İlçe :
Sektör :
İnşaat
Çalışma Şekli :
Tam Zamanlı(Full Time)
Cinsiyet / Yaş :
Erkek / 30 - 40

Proje Sorumlusu iş ilanı - ODS Yapı & Mimarlık

İş İlanı Detayı


İnşaat sektör deneyimi olan Firmamızın yürütmekte olduğu restorasyon ve inşaat projelerinde aktif görev alacak Mevcut projelerin yanı sıra yeni proje görüşmeleri ve bağlantılarını sağlamak Usta ve uygulama personelleri ile koordineli olmak ve yönlendirmek Tedarikçi firmalar ile koordineli olmak ve satın alım sürecini yönetmek Askeriliği ile ilişiği olmaması B sınıf ehliyetli ve aktif araç kullanan Sadece Erkek adaylarİş İlanına Başvur

ikon Proje Sorumlusu iş ilanına başvurmak ve ODS Yapı & Mimarlık firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.


veya

İletişim


Yetkili Kişi :
Olcay ŞAHİN
Telefon :
Girilmemiş
Faks :
**********
Cep :
5055095553

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

ODS Yapı & Mimarlık logosu yok

Whatsapp

Twitter

Google

Son Gelen Benzer Proje Yönetimi İş İlanları

Bulunamadı !

Benzer iş ilanı bulunamadı.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×