İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Restoran Personelleri

NİSH GLOBAL

Restorancılık / Restoran / Garson
15-09-2022 10:36:18
Restorancılık
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek veya Kadın / 21 - 45

Restoran Personelleri iş ilanı - NİSH GLOBAL

İş İlanı Detayı

ZEYTİNBURNU (FİŞEKHANE) VE ŞİŞLİ (NİŞANTAŞI) BÖLGELERİNDE BULUNAN LÜBNAN MUTFAĞI KONSEPTLİ RESTORANLARIMIZA

- DENEYİMLİ,
- GARSON,
- HOSTES BAY/BAYAN - (İNGİLİZCE VEYA ARAPÇA DİL BİLEN),
- KOMİ,
- BARİSTA,
- BULAŞIKÇI,
- AŞÇI YARDIMCISI, VE FIRINCI BAY BAYAN PERSONELLERİ ALINACAKTIR.(YABANCI DİL ARANMIYOR).
****ARAPÇA VE İNGİLİZCE BİLEN YABANCI UYRUKLULARDA BAŞVURUDA BULUNABİLİR.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Restoran Personelleri
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

NİSH GLOBAL


×

İş İlanına Başvur

Restoran Personelleri iş ilanına başvurmak ve NİSH GLOBAL firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Garson Mesleği

Garson Ne İş Yapar ?

Garson, restoran, kafe, bar, otel veya herhangi bir yeme-içme yerinde müşterilerin siparişlerini alır, yiyecek ve içecek servisi yapar ve müşterilerin taleplerine cevap verir. Garsonlar, müşteri hizmetleri becerilerine sahip olmalıdırlar ve zaman yönetimi, iletişim, sorun çözme ve takım çalışması gibi becerileri de geliştirmelidirler. Ayrıca, menüyü bilmek, yeme-içme yerinin günlük işleyişine hakim olmak ve yiyecek ve içeceklerin sunumunda profesyonel olmak da önemlidir.

Garson Olmak İçin Hangi Eğitimleri Almalı ?

Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı özel kurslarda Servis Elemanı (Garsonluk) Kursu eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimlerin sonunda MEB onaylı sertifika verilmektedir.
Garsonlar, restoranlar, kafeler, oteller ve diğer yeme-içme yerleri tarafından işe alınırken, genellikle bir dizi eğitim programına tabi tutulurlar. Bu eğitimler, yeme-içme yerinin özel prosedürleri, menü ve içeceklerin sunumu, hijyen ve temizlik kuralları, iletişim ve müşteri hizmetleri becerileri ve hatta bazen işletme yönetimi konularını içerebilir.
Garsonların, müşteri hizmetleri, zaman yönetimi, takım çalışması, iletişim ve sorun çözme becerileri gibi genel iş becerilerini geliştirmeleri de önemlidir.
Garsonlar, kariyerlerinde ilerlemek istiyorlarsa, yiyecek hizmetleri alanında eğitim ve sertifikalar alabilirler. Bu eğitimler, yiyecek ve içeceklerin sunumu, menü tasarımı, restoran yönetimi, barista eğitimi vb. konuları kapsayabilir.

Garson İş İmkanları ?

Garsonlar, restoranlar, kafeler, barlar, oteller, turistik tesisler, yemek servisi yapan şirketler gibi birçok sektörde iş imkanı bulabilirler. Garsonlar, yemek servisi yaparak müşterilerle etkileşime girer ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. Günümüzde, gıda ve konaklama sektörlerinin büyümesi, garsonlar için iş imkanlarını artırmaktadır. Ayrıca, turizm sektöründeki artış da garsonlar için iş olanaklarını artırmaktadır. Büyük şehirlerdeki yeme-içme yerleri, garsonlar için iş fırsatlarına sahip olduğu gibi, küçük kasabalardaki kafeler ve restoranlar da garsonlar için iş fırsatları sunar. Garsonlar, part-time veya tam zamanlı olarak çalışabilirler. Ayrıca, turizm sektöründe mevsimsel işler de mevcuttur. Garsonlar, kariyerlerinde ilerlemek istedikleri takdirde, işletme yönetimi, gıda ve içecek yönetimi veya diğer ilgili alanlarda eğitim alarak kariyerlerini geliştirebilirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×