İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

SPOR ORGANZASYONLARINA YARATICI TASARIMCI GRAFIKER

CK Spor & Organizasyon Ajansı

Bilgisayar - BT - Internet / Grafik / Tasarımcı
25-07-2022 00:00:00
Bilgisayar - BT - Internet
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek veya Kadın / 20 - 44

SPOR ORGANZASYONLARINA YARATICI TASARIMCI GRAFIKER iş ilanı - CK Spor & Organizasyon Ajansı

İş İlanı Detayı

Uluslararası spor organizasyonları alanında faaliyet gösterecek şirketimiz spor faaliyetleri ve organizasyon hazırlıklarında tanıtım, reklam, ürün tasarımı konularında çalıştırılmak üzere tasarım alanında tecrübeli, görsel sunum tekniklerine hakim, okulların ilgili bölümlerinden mezun tasarımcı grafiker istihdam edilecektir.

Web tasarımı alanındaki deneyim tercih sebebi olabilecektir. Takım çalışmasına yakın, sosyal medya alanında meraklı, dinamik, motivasyonu ile ekip çalışmasına yatkın olması önemli olup tasarlanan satış ürünlerinde prim hakedişi ile gelirini artırabilecektir. Haftada 5 gün çalışma koşulu ile rahat ve huzurlu çalışma ortamında uluslararası platformda kariyer planlaması yapabileceği firmamızda birlikte büyümek isteyecek ilgililerin müraacatlarını beklemekteyiz.

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

SPOR ORGANZASYONLARINA YARATICI TASARIMCI GRAFIKER
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

CK Spor & Organizasyon Ajansı


×

İş İlanına Başvur

SPOR ORGANZASYONLARINA YARATICI TASARIMCI GRAFIKER iş ilanına başvurmak ve CK Spor & Organizasyon Ajansı firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×