İş Arayan Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet
Firma Girişi
×

Şifreyi Göster

Kullanıcı Adını ve Şifreyi Kaydet

×

×

Pendik Kurtköy'de Bulunan Fizik Tedavi Ve Sağlık Kliniğimize Fizyoterapist Arkadaşlar Arıyoruz

SERENE KLİNİK

Sağlık - Hastane / Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon / Fizyoterapist
11-12-2023 14:41:54
Sağlık - Hastane
Tam Zamanlı(Full Time)
Erkek veya Kadın / 23 - 50

Pendik Kurtköy'de Bulunan Fizik Tedavi Ve Sağlık Kliniğimize Fizyoterapist Arkadaşlar Arıyoruz iş ilanı - SERENE KLİNİK

İş İlanı Detayı

PENDİK KURTKÖY'DE BULUNAN FİZİK TEDAVİ VE SAĞLIK KLİNİĞİMİZE TERCİHEN PİLATES VE AĞRI TEDAVİSİ KONUSUNDA TECRÜBELİ FİZYOTERAPİST ARKADAŞLAR ARIYORUZ

Hatalı ilanı bildir

×

Hatalı İlanı Bildir

Pendik Kurtköy'de Bulunan Fizik Tedavi Ve Sağlık Kliniğimize Fizyoterapist Arkadaşlar Arıyoruz
İş ilanı için bildirimde bulunmaktasınız.

SERENE KLİNİK


×

İş İlanına Başvur

Pendik Kurtköy'de Bulunan Fizik Tedavi Ve Sağlık Kliniğimize Fizyoterapist Arkadaşlar Arıyoruz iş ilanına başvurmak ve SERENE KLİNİK firmasının iletişim bilgilerini görüntülemek için lütfen "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuna basarak Özgeçmiş oluşturunuz. Eğer daha önce üye olmuşsanız "Başvuru Yap" butonuna basarak, üye adınız ve şifrenizler sisteme giriş yapabilirsiniz.veya

İletişim


**********
**********
**********
**********

Firmanın Diğer İlanları

Firmayanın yayınladığı diğer ilanlar:

Başka ilanı yok !

Firmanın verdiği başka iş ilanı yok.


×
ikon İlanı favorilerinize eklemek için Kaydet butonuna basın.
İptal

×
ikon İlgili aramanıza ait yeni iş ilanlarını eposta ile almak için Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder"i işaretleyip dilediğiniz eposta gönderim sıklığını seçebilirsiniz.
Uygun iş ilanlarını e-posta olarak gönder.
Eposta Gönderim Sıklığı
İptal

×
ikon İlanı arkadaşınıza göndermek için email adresini girip gönder butonuna basın.

Arkadaşınızın E-Posta Adresi

Not
İptal

×
×

Dikkat!

Siteye giriş ve Başvuru için şifre oluşturulacak. Müsait olduğunuzda Özgeçmişinizi doldurunuz. Aksi halde başvurduğunuz firmalar CV nizi incelemeyebilir.


İptal

Fizyoterapist Mesleği

Fizyoterapist Ne İş Yapar?

Fizyoterapist, insanların hareket ve fiziksel işlevlerini iyileştirmek için egzersiz, manuel terapi, ısıl tedavi ve elektroterapi gibi teknikleri kullanarak tedavi sağlayan sağlık profesyonelidir. Fizyoterapistler hastalık, yaralanma, engellilik veya yaşlılık gibi faktörler nedeniyle hareket kısıtlılıkları yaşayan hastalara yardımcı olurlar.

Fizyoterapistler, hasta değerlendirmeleri yaparak fiziksel problemleri tanımlarlar, tedavi planları oluştururlar ve egzersiz programları, diğer terapiler veya cihazlar kullanarak hastaların hareket kabiliyetini artırmaya veya ağrıyı azaltmaya yardımcı olurlar. Ayrıca hasta eğitimi vererek, egzersiz programlarını evde devam ettirebilmeleri için yönlendirme yaparlar.

Fizyoterapistler birçok farklı ortamda çalışabilirler, örneğin hastaneler, özel klinikler, rehabilitasyon merkezleri veya spor takımları.

Fizyoterapist olmak için üniversitelerin fizyoterapi lisans programını tamamlamak gerekmektedir. Ayrıca, bazı ülkelerde lisanslı bir fizyoterapist olmak için belirli bir sınavı geçmek veya lisanslama gerekliliklerini yerine getirmek gerekmektedir.

Fizyoterapist Olmak için Hangi Eğitimleri Almalı?

Fizyoterapist olmak için lisans düzeyinde bir eğitim almak gerekiyor. Genellikle üniversitelerin sağlık bilimleri veya spor bilimleri fakültelerinde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon programı bulunuyor. Bu programlar 4 yıllık lisans eğitimi veriyor ve dersler arasında anatomi, fizyoloji, rehabilitasyon, terapi teknikleri, hareket bilimi, klinik uygulamalar gibi konular yer alıyor.

Fizyoterapist olmak için ayrıca, lisans programı bitirildikten sonra mesleki yeterlilik sınavını (MYK) başarıyla geçmek gerekiyor.

Ayrıca, fizyoterapistler mesleki gelişimlerini sürdürmek için düzenli olarak seminer, konferans ve kurslara katılabilirler.

Ülkeden ülkeye eğitim ve lisanslama gereksinimleri değişebilir, bu nedenle öğrencilerin kendi ülkelerinde fizyoterapist olmak için gereken eğitim ve sertifikasyon gereksinimlerini araştırmaları önemlidir.

Fizyoterapist'in İş İmkanları?

Fizyoterapistler, genellikle hastaneler, rehabilitasyon merkezleri, özel klinikler, spor kulüpleri, evde bakım hizmetleri gibi sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlarda çalışabilirler.

Ayrıca özel bir işletme açarak kendi fizyoterapi kliniklerini açabilirler veya serbest çalışabilirler. Fizyoterapistlerin iş imkanları oldukça geniştir ve genellikle talep görmektedirler.


×
2024 © istihdamburosu.com HTT Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti. aittir.

İŞKUR Logo

HTT Bilgisayar Eğitim Destek Özel İstihdam ve İnsan Kaynakları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu 01/08/2022 - 31/07/2025 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 01/08/2022 tarih ve 11987302 sayılı karar uyarınca 1390 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikâyetleriniz için Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü 03124351565 nolu telefon numarasına veya Ayrancı, Uçarlı Cd. No:29, 06540 Çankaya/Ankara adresine başvurabilirsiniz.
 

×